Basin bülteni


o.ogren-sen.com > Coğrafya > Bülten
BASIN BÜLTENİ

Nisan 2015
ESET, çözüm ortaklarıyla

Küba’da buluştu
Dünyanın en büyük antivirüs markalarından biri olan ESET, Türkiye’deki çözüm ortaklarıyla Küba’da bir araya geldi. Başkent Havana’da gerçekleşen buluşmada, 2014’ün yorgunluğu atıldı ve 2015’in yol haritası değerlendirildi.
ESET NOD32 ve ESET Smart Security ürünleriyle Türkiye’nin en çok kullanılan güvenlik yazılımlarıyla öne çıkan ESET, çözüm ortaklarıyla 10-15 Şubat tarihlerinde Küba’da biraraya geldi. Başta İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana olmak üzere Türkiye çapındaki önemli merkezlerden ESET’in ana dağıtımcı ve bayilerinin katıldığı buluşmada ESET Türkiye CEO’su Alain Soria ve ESET Türkiye Satış Müdürü Barbaros Akkoyunlu da hazır bulundu.
Geçen yılın yorgunluğu atıldı

Havana’da yapılan toplantıda ESET çözüm ortaklarıyla kurumsal gelişmeler değerlendirildi ve 2015’de neler yapılacağına dair görüş alışverişi yapıldı. Global ve yerel düzeyde teknoloji dünyasındaki yeni gelişmeler de gözden geçirildi.
Küba keşfi

Buluşmada Küba’nın tarihi ve turistik yerleri de gezildi. 34 kişilik kafile başkent Havana’da Malecon Bulvarı, Devrim Meydanı, Atatürk Büstü, Moro Kalesi, Hemingway’in oteli Ambos Mundos, Capitolio Binası gibi yerleri ziyaret etti. Ülkenin en büyük gelir kaynaklarından biri olan puro üretimini de gözlemleme fırsatı bulan kafile, bir puro fabrikasını gezdi. ESET kafilesi ayrıca Viñales Bölgesi’ne de giderek, ünlü Cueva del Indio mağarasında bir sandal gezisi yaptı. Gezinin doruk noktası ise ünlü Buena Vista Social Club grubunun dans gösterisi oldu.
Keyifli bir buluşma oldu“

Türkiye’deki çözüm ortaklarıyla farklı bir ortamda biraraya gelmekten büyük keyif aldıklarını belirten ESET Türkiye CEO’su Alain Soria, “Küba’da çok güzel bir sinerji yakaladık. Hem Türkiye hem de dünyadaki başarımızı kutlarken, önümüzdeki dönemde neler yapabileceğimizi konuştuk. Herkes için verimli, güzel ve eğlenceli bir buluşma oldu“ açıklamasını yaptı.

ESET ve Stratus Hakkında

1992 yılında kurulmuş olan ESET, dünya genelinde bireysel ve kurumsal kullanıcılara hitap eden güvenlik ürünleri geliştiriyor. ESET NOD32 Antivirus, proaktif zararlı yazılım tespitinde piyasa lideri olarak hak kazandığı “VB100 Ödülü” sayısı ile dünya rekorunu elinde bulunduruyor. ESET, testin gerçekleştirilmeye başlandığı 1998 yılından bu yana hiçbir yaygın (in-the-wild) tehdidi kaçırmadı. ESET NOD32 Antivirus, ESET Smart Security ve Mac için ESET Cybersecurity dünya genelinde milyonlarca kullanıcı tarafından güvenilir bulunarak tavsiye ediliyor. Genel Merkezi Bratislava/Slovakya’da bulunan ESET’in, San Diego/USA, Buenos Aires/Arjantin, Prag/Çek Cumhuriyeti ve Singapur’da bölge ofisleri bulunuyor. Ayrıca Bratislava, San Diego, Prag, Krakow/Polonya, Montreal/Kanada ve Moskova/Rusya’da zararlı yazılım araştırma merkezleri var. ESET’in 180’den fazla ülkede iş ortakları mevcut. Şirket, Deloitte’s Technology Fast 500’de sürekli olarak Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesinin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında yer alıyor. ESET ve ürünleri hakkında daha fazla bilgi için www.eset.com.tr veya www.nod32.com.tr sayfaları ziyaret edilebilir.
Stratus Bilişim Sistemleri Tic. A.Ş., 2004 yılından bu yana ESET’in Türkiye Distribütörü olarak hizmet veriyor. Bir çok platform için ölçeklenebilir çok katmanlı güvenlik çözümlerinin ithalatçısı ve distribütörü olarak kanal üzerinden bayilere satış ve destek veren bir teknoloji firması olan Stratus, İstanbul merkezli olarak faaliyet gösteriyor. Firmanın Ankara’da bir şubesi bulunuyor. Ayrıntılı bilgi için www.stratus.com.tr
www.facebook.com/ESETTurkiye / www.twitter/Eset_Turkiye
Bilgi için:

Denove Halkla İlişkiler ve Danışmanlık / 0216 550 88 74

Serhat Özkütükçü 0532 215 72 91 / serhat@denovepr.com

Coşkun Keskingözler 0 533 242 14 39 / coskun@denovepr.com

sosyal ağlarda paylaşmaBenzer:

Basin bülteni iconBasin bülteni

Basin bülteni iconBasın Bülteni

Basin bülteni iconBasın Bülteni No: 2

Basin bülteni iconBasin bülteni

Basin bülteni iconBasin bülteni

Basin bülteni iconBasın Bülteni 05. 12. 2014

Basin bülteni iconBasın Bülteni 27. 07. 2011

Basin bülteni iconFantasturka basin bülteni

Basin bülteni iconBasın Bülteni 18. 07. 2016

Basin bülteni iconBasin bülteni 23. 06. 2011


öykü
© 2000-2018
kişileri
o.ogren-sen.com