Fabrika Voleybol Okulları Eğitim Seminerleri


o.ogren-sen.com > Ekonomi > Evraklar
Fabrika Voleybol Okulları Eğitim Seminerleri

Türkiye Voleybol Federasyonu Fabrika Voleybol Okulları 2015-2016 Kış Dönemi ile birlikte uzman akademisyenler tarafından oluşturulan müfredat kapsamında çalışmalarına devam etmektedir. Fabrika Voleybol Okulları müfredatı 3 ayrı modülden oluşmaktadır.1. Modül Temel Hareket Eğitimi (6-7 yaş), 2.Modül Mini Voleybola Geçiş (8-9 Yaş) ve 3. Modül Mini Voleybol (10-12 Yaş) uygulamalarıdır. Fabrika Voleybol Okulları bu modüllerin öğretim içeriklerini etkin bir şekilde kullanarak çocukların yaş gruplarına uygun çalışma planlarının hem kuramsal hem de uygulamalı olarak anlatılacağı Fabrika Voleybol Eğitim Seminerleriyle Türk Voleyboluna hizmet etmeye devam edecektir.

Daha önce hem www.tvf.org.tr hem de www.fabrikavoleybol.com sitelerimizde yayınlanan ve www.fabrikavoleybol.com web sayfamızda “Program” sekmesinde “Fabrika Voleybol Hareketi” başlığı ile en güncel hali bulunan Fabrika Voleybol Eğitim Seminerlerine daha önce belirtildiği gibi Voleybol Antrenörleri, Beden Eğitimi Öğretmenleri, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulunda branş olarak voleybolu seçmiş Antrenörlük, Spor Yöneticiliği ve Beden Eğitimi Öğretmenliği öğrencileri katılabileceklerdir.

Fabrika Voleybol Seminerlerimize katılmak isteyen kişilerin aşağıda belirtilen evrakları Seminer başvuru tarihleri içerisinde hazırlayıp Feyzi Bakır adına bahar.vural@tvf.org.tr E-mail adresine göndermeleri gerekmektedir.

Eğitim kalitesinin en yüksek düzeyde tutulması amacıyla Fabrika Voleybol Eğitim Seminerleri katılımcı sayısı açısından 70 kişi ile sınırlı olacağından dolayı katılımcıların illere göre başvuru tarihinin bittiği günleri yukarıda belirtilen internet sitelerimiz üzerinden takip ederek bulundukları il için kayıt bitiş tarihi olan gün en geç 18:00’a kadar gerekli evrakları yukarıda belirtilen E-mail adresine göndermeleri önem arz etmektedir.

Tüm katılımcılarımıza Türkiye Voleybol Federasyonu Seminer Belgesi ve 3 ciltten oluşan Fabrika Voleybol Eğitim Modül Kitapları verilecektir.

Gerekli Evraklar:

  1. 120 TL Seminer Katılım Ücretinin  • İstanbul Eğitim Semineri için Halkbank TR660001200940100010260581 IBAN numarasına

Yatırıldığına dair banka dekontu (Banka Dekontuna İsim-Soy isim ve Mersin Fabrika Voleybol Seminer Bedeli yazdırılması önem arz etmektedir).

  1. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi.  1. Ekte bulunan katılımcı bilgi formu.

NOT:

Mersin Fabrika Voleybol Eğitim Seminerleri Başvuru Tarihleri:

Başlangıç Tarihi: 09.11.2015

Bitiş Tarihi: 13.11.2015 saat 18:00

Mersin Fabrika Voleybol Semineri:15.11.2015 ASKF Mithat Ertaş Amatör Evi (Mersin GHSİM Karşısı)

Seminer Başlangıç Saat: 09:30

Seminer Bitiş Saati: 17:30

sosyal ağlarda paylaşmaBenzer:

Fabrika Voleybol Okulları Eğitim Seminerleri iconFabrika Voleybol Okulları Eğitim Seminerleri

Fabrika Voleybol Okulları Eğitim Seminerleri iconFabrika Voleybol Okulları Eğitim Seminerleri

Fabrika Voleybol Okulları Eğitim Seminerleri icon2016-2017 EĞİTİM ÖĞretim yili okul spor faaliyetleri voleybol branş talimati

Fabrika Voleybol Okulları Eğitim Seminerleri iconVoleybol tüRKİye biRİNCİLİĞİ

Fabrika Voleybol Okulları Eğitim Seminerleri iconT ÜRKİye voleybol federasyonu

Fabrika Voleybol Okulları Eğitim Seminerleri iconTÜRKİye voleybol federasyonu

Fabrika Voleybol Okulları Eğitim Seminerleri iconTÜRKİye voleybol federasyonu başkanliğina

Fabrika Voleybol Okulları Eğitim Seminerleri iconTÜRKİye voleybol federasyonu bonserviS

Fabrika Voleybol Okulları Eğitim Seminerleri iconTÜRKİye voleybol federasyonu başkanliğina

Fabrika Voleybol Okulları Eğitim Seminerleri iconAntalya Basketbol-Voleybol Kampı


öykü
© 2000-2018
kişileri
o.ogren-sen.com